Доставка и оплата
Каталог

Доставка та оплата

Оплата заказу

Готівкою кур'єру

Ви можете сплатити замовлення кур'єру у гривнях безпосередньо в момент доставки. Кур'єрська доставка здійснюється по Києву наступного дня або в день прийняття замовлення, якщо його зроблено до 13:00.

Готівкою на складі "Нова Пошта" або при доставці кур'єром

При відправці в інше місто Ви можете сплатити замовлення безпосередньо в момент отримання товару "накладеним платежем". Вартість доставки можна розрахувати самостійно за тарифами перевізника "Нова Пошта" тут.


Доставка замовлення


Кур'єрська доставка по Києву

Кур'єрська доставка по Києву здійснюється щодня з 10:00 до 20:00. Замовлення на суму понад 2500 грн. доставляється безкоштовно.
Вартість доставки у межах Києва на суму нижче 2500 грн. оплачується додатково у розмірі – 70 грн.

Мінімальна сума замовлення 400 грн.

Доставка в інші міста України

Ви можете замовити доставку товару до Вашого міста і ми з радістю Вам його відправимо.

- Замовлення можна надіслати на будь-який зі складів компанії "Нова Пошта", що дозволить максимально прискорити процес передачі, а також знизити вартість доставки. Адреси складів можете подивитися тут чи нижче на карті.

- При необхідності ми без проблем можемо відправити замовлений товар на вашу домашню адресу, щоб Ви могли заощадити ваш час.

Доставку замовлення на суму понад 4000грн* ми із задоволенням сплатимо самостійно. Вартість доставки замовлень до 4000 грн. можна розрахувати самостійно за тарифами перевізника "Нова Пошта" тут. Відстежити замовлення можна за номером декларації, вбивши його у спеціальну форму. Номер декларації Ви отримаєте по SMS після надсилання замовлення.

Для отримання товару необхідно надати паспорт або посвідчення водія.

* транспортування шумо/віброізоляційних матеріалів за межі Києва оплачується покупцем самостійно.