Возвращение MTX в Украину!
Каталог

Повернення MTX до України!

10.07.2023

Американська фірма "MTX Audio" створена в 1979 році, і сьогодні входить до числа світових лідерів у виробництві автомобільних підсилювачів, акустичних систем, сабвуферів та пристроїв обробки звуку. Продукція компанії "MTX" - це незмінно найвища якість, що задовольняє найсуворіші вимоги як любителів, так і професіоналів.

Творець і незмінний президент "MTX Audio" пан Ллойд Айві (Loyd Ivey) зумів перетворити маленьку компанію на велику корпорацію, чия продукція користується заслуженою повагою у всьому світі. Принцип роботи "MTX": "Давайте покупцям те, що вони хочуть, тоді, коли вони цього хочуть, і за ціною, яку вони готові заплатити".

Зараз "MTX" виготовляє свою продукцію на власних заводах, розташованих у США. Технічні фахівці фірми "MTX" тестують КОЖНИЙ підсилювач перед відправкою, щоб упевнитись у його відповідності всім технічним вимогам.

Підсилювачі та сабвуфери "MTX" у всьому світі активно використовуються учасниками змагань з якості звуку та рівнем звукового тиску, і автомобілі зі встановленими в них компонентами "MTX" незмінно займають призові місця.

На сьогодні MTX Audio – це бренд, що належить Mitek Corporation. MTX Audio, а також Kicker і JL Audio, відомий як найекслюзивніший з піонерів індустрії автомобільного аудіо та додаткового обладнання. До патентів цієї багатогранної компанії відносяться - квадратний динамік, який має величезну площу поверхні для свого номінального діаметра, якщо розглядати то це краще ніж по діагоналі. Якість і приємні демократичні ціни на продукцію компанії здивують вас і ваш слух.

Вже понад 40 років компанія MTX Audio виготовляє автомобільні аудіосистеми, призначені для покращення якості звучання в автомобілі. Наша команда інженерів-акустиків та інженерів-електриків займається створенням продуктів із найкращим звучанням для вашого автомобіля за ціною, яка пропонує відмінні інвестиції. Як один з перших виробників автомобільних аудіосистем у світі, MTX працює над тим, щоб залишатися в авангарді автомобільних динаміків, автомобільних сабвуферів та автомобільних підсилювачів, щоб відповідати нашій мантрі «Серйозне ставлення до звуку™».

Запрошуємо Вас ознайомитись з актуальним модельним рядом, вже доступним у каталозі нашого магазину!

← Морская акустика, что нужно знать

Коментарі

Коментарів поки що немає

Написати коментарcaptcha