Увеличение угонов автомобилей, и методы их избежания!
Каталог

Збільшення викрадень автомобілів, та методи їх уникнення!

27.03.2016

У наш час реального способу захисту автомобіля від викрадення не існує, але існують методи зниження цього ризику, який стосується дуже шокуючих фактів! До них ми можемо віднести, в першу чергу, це максимальну уважність власника автомобіля до місця, де він залишає автомобіль і звертати увагу на людей, які здаються вам підозрілими і які ведуть вас містом, тобто стеження за вашим автомобілем. Якщо ви помічаєте, що за вами стежать, ваш автомобіль знаходиться під загрозою угону. Наступним фактором є правильність встановлення та вибору охоронно-сигнального обладнання, зараз, мабуть, це найважливіший спектр захисту вашого автомобіля, тому що чим складніше ви встановите систему, тим більше часу злодій витратить на розгадку системи і може потрапити під час злому.

Звернемо увагу на іммобілайзер, це досить дієвий спосіб захисту, який несе в собі: блокування безпосередньо двигуна, постановку на сигналізацію самостійно через деякий час, якщо ви забули це зробити, і неможливість відключення сигналізації без присутності спеціальної мітки.

<

Крадіжка автомобілів на початку року зросла на 25%! А тепер наведемо вам статистику крадіжок автомобілів у столиці, тобто у місті Києві За 3 місяці з початку нового року 2016 року, за статистикою Поліції у столиці було викрадено близько 700 автомобілів, що у кілька разів перевищує кількість крадіжок у попередніх роках. Це жахає! Вдумайтеся лише у цю цифру. Близько 450 випадків угону скоєно в нічний час доби, і скоєно крадіжки автомобілів із малою захищеністю. А всі інші випадки скоєні в будь-який світлий час доби, і автомобілі були преміум сегмента.

Наведена статистика марок, які викрадають у столиці:

ВАЗ – близько 100 автомобілів, Toyota – близько 100 автомобілів, Lexus – близько 50, BMW – близько 50, VW – близько 30, Honda – близько 50, та 50-60 мотоциклів.

← Как правильно выбрать штатную магнитолу? Установка акустики и подбор оборудования →

Коментарі

Коментарів поки що немає

Написати коментарcaptcha