Шумоизоляция.Виброизоляция автомобиля
Каталог

Шумоізоляція,віброізоляція автомобіля

23.06.2015

Отже. Шумоізоляція автомобіля.

Найчастіше, якщо заходять розмови про апгрейд нашого улюбленого автомобіля, той, що щодня нам дарує нові емоції та комфорт,  ми не довільно чуємо про таку функцію як шумоізоляція. З одного боку нам здається що зрозуміло, як це, але виникає у всіх питання, для чого вона потрібна, що змінитися, скільки це буде коштувати, і як шумоізоляція поліпшить і так відмінне авто, без будь-яких зовнішніх змін? Це необхідно розглянути нижче:

 

Загалом Шумоізоляція транспортного засобу — це не простий ¦технологічний процес, який у свою чергу спрямований на те, щоб знизити рівень надходження сторонніх звукових ефектів, всередину салону автомобіля і стабілізувати рівень сторонніх шумів різного зовнішнього походження, за допомогою (вібродемпфування) металевих і жорстких поверхонь вашого кузова (матеріал укладається на металеву основу) Що ми виграємо в результаті? механічна енергія всіх коливань площ нашого металу переходить у так звану теплову енергію одного з шарів віброізоляції, що у свою чергу значно знижує кількість та інтенсивність вторинних високозвукових хвиль, що йдуть до нас із зовнішнього середовища.

 

Крім зниження шумових проникнень,  ця шумоізоляція дозволяє нам підняти пасивну безпеку транспортного засобу і навіть наділити кузов автомобіля антикорозійними властивостями, що дуже й не погано. width="500" height="375" Давайте розглянемо, що все-таки є головним джерелом шуму в нашому автомобілі?

До цих джерел можна віднести - включений двигун, звуки трансмісії, елементи роботи ходової частини з нашими прекрасними дорогами, тертя різних елементів пластикового оздоблення салону, і в більшості зовнішні звуки які оточують автомобіль, які не відносяться до звичайного руху автомобіля: такі як крики на вулиці, звуки від інших учасників руху, і так далі.

Які автомобілі найбільше потребують звукоізоляції? Але ми б збрехали, якщо сказали, що вона потрібна лише автомобілям звичайного класу, насправді навіть преміум виробники не до кінця обезшумлюють автомобілі, так що сміливо заявляємо, що вона потрібна всім!

      Ви запитаєте, чому? Відповідь буде не довгою! Тому що в даний час, всі виробники автомобілів прагнуть на максимальну мінімізацію собівартості свого продукту, все просто І тому шумоізоляції приділяється мінімум уваги, через зростання стандартів дорожнього покриття у всіх країнах, поліпшення якості гуми, що виробляється, і багатьох інших факторів.Але якщо розглядати, середовище в нашій цікавій країні, яка в свою чергу кардинально відрізняється і відстає від світових стандартів якості, робить підвищену шумоізоляцію вкрай важливим фактором у здійсненні комфорту нашого пересування по розбитих дорогах. сторонніх звукових ефектів і скрипів різних деталей між собою і навіть неприємних скрипів декоративних елементів наших салонів.

Які частини кузова потрібно проклеїти, щоб побачити максимальний результат?

Найяскравіший ефект покаже максимальна шумоізоляція повністю всього т/с, що складається з таких компонентів, перерахованих нижче:

 - шумоізоляція дверей – ми беремо величезну площину металу дверей, оскільки вони пропускають через себе найбільшу кількість навколишніх шумів і найменш заготовлені із заводу виробника.Але існує додатковий плюс, який впливає на знешумлення металевих дверей – це в першу чергу, поліпшення акустики, тому що динамік, який інстальований у двері, має у своєму розпорядженні корисний об'єм для своєї максимальної роботи. покращить герметичність салону.

- шумоізоляція стелі – призначена для усунення гулу даху автомобіля, який з'являється з набором все більшої та більшої швидкості, і як не банально це чути зменшує звук пересування крапель дощу по кузову авто, в салоні автомобіля.

- шумоізоляція підлоги – дає найбільший результат в усуненні звуків вихідних від дорожнього покриття та тертя гуми про нього, тому як підлога автомобіля є найбільш серйозним джерелом шумових ефектів, плюс робота підвіски авто, вібрацій від ям, і гул розбитого покриття дороги та масу інших факторів.

- віброізоляція арок – конечна бажана, але не критична, так як арки будь-якого авто є хорошим передавачем вібрацій на максимально рівні ділянки транспортного засобу.Але обклеювання арок, на жаль, рідкісне явище на ринку України, так що з цими ділянками можна не сильно заморочуватися! - Шумоізоляція багажника  – потрібно, тому що несе в собі не приємний шум задньої частини транспорту, і ще вона необхідна, якщо у вас у багажнику стоїть сабвуфер, це подарує покращення його звукових якостей. це те, що в багажнику часто перевозять грубі габаритні вантажі які можуть завдати механічних пошкоджень відсіку, і тому щільна віброізоляція з металевим листом і прогумованою основою допоможе не нанести подряпини корпусу автомобіля в багажнику.

- шумоізоляція капота – потрібно, потрібна, тому що ¦площа капотів дуже  велика, а вібрації від працюючого мотора, а якщо він і ще великого об'єму, велика і постійно передається на великі площини кузова, що в свою чергу не дуже приємно і дискомфортно. Хочемо ще зазначити, що рекомендується для дизельних автомобілів, у яких підвищена звукопровідність і велика гучність роботи самого двигуна.


Увага!!! Ще важливим моментом при встановленні шумоізоляції, це комплекс процесів, усунення тертя і з'єднання декоративного оздоблення наших салонів У народі існують думки, типу, раніше стики не доставляли автомобілістам незручностей і вони не діяли на нерви, але хочемо сказати, що це негаразд.Оскільки справа в тому, що при гарному знешумленні кузова, рівень різного шуму в салоні авто кардинально падає, і на перший план виходять реальні проблеми, які в свою чергу раніше не були помічені. Вирішується ця незручність за допомогою віброізоляційних матеріалів представлених у нас на сайті, методом якісного проклеювання всіх стиків та заміщенням прокладочними матеріалами шумоізоляції.

Запитаєте так де ж робити шумоізоляцію автомобіля?

І знову нагадаємо, що шумоізоляція т/с — це дуже технологічний процес, відповідно потрібно робити весь комплекс у спеціалістів, які з'їли собаку на цьому.Запитайте чому? Відповімо - тому що вам підберуть професійний матеріал і дадуть якісну консультацію, з урахуванням зон обклеювання, поверхні, що наноситься, і так званої вібронавантаженості, покаже хороший результат. , для уникнення зривання пістонів та технологічних кріплень оздоблення салону. Також ці послуги може запропонувати вам наш настановний центр KHZ INSTALL

Можна зробити висновки що, шумоізоляція потрібна для зниження рівня шуму від двигуна авто і дорожнього неприємного шуму, допоможе усунути скрипи декоративних елементів будь-якого салону, покращити і додати звучання акустичній системі, та забезпечити повний комфорт будь-якому водію та його пасажирам.

← Музыка для катера, лодки, яхты, багги и тд Подбор подогрева сидений, готовимся к зиме →

Коментарі

Коментарів поки що немає

Написати коментарcaptcha