Правильность выбора и покупки ксенона в ваш автомобиль
Каталог

Правильність вибору та покупки ксенону у ваш автомобіль

07.09.2016

Правильність вибору та купівлі ксенону у ваш автомобіль.

  Настав час купити ксенон, коли світло від ваших звичайних лампочок змушує вас мружитися  і напружувати зір , і ви дозріли встановити ксенон у ваш улюблений автомобіль, скажу вам відразу, що перед вами напевно виникне питання: яку фірму вибрати для покупки цього дива? Тому що ми впевнені, що на нашому ринку ксенону така величезна кількість, що аж голова болить, а також величезний вибір брендів і фантастичний розкид у ціновій політиці. У цій статті спробуємо підказати вам і зберегти товщину вашого гаманця, в тих аспектах щодо ксенону, в яких ви, швидше за все, не сильні, і вибрати ту цінову політику, яка підійде в першу чергу вашому автомобілю.Хочу сказати, що якість даного сегмента обладнання часто не високого рівня, тому, будьте готові, що лампочки будуть служити в середньому до 2 років. Блоки розпалювання трохи довше.

І так тепер перейдемо до деяких корисних порадам, які допоможуть вам у виборі цього обладнання:

- Швидше за все продавець вам запропонує накручені блоки розпалювання з масою функцій та додатковими можливостями, так ось, ви переплатите зайві гроші за те, що у вас в автомобілі не підтримується. Відразу ж наведемо приклад цієї ситуації. В автомобілях VAG Group, це німецькі автомобілі, стоїть така система, як контроль за споживанням певної напруги ламп.Тяжка система, але щоб поставити на неї не рідні блоки розпалювання, потрібно купувати блоки з вбудованими так званими (обманками), це такі додаткові блоки, які обманюють штатний датчик, і усувають виведення помилки на панель приладів Так от якщо у вас автомобіль іншої марки, вам ці блоки розпалювання не потрібні, а потрібні звичайні, які вдвічі - дешевше! Тому перед поїздкою до магазину або дзвінком до інтернет-магазину уточніть цю інформацію, в інтернеті, або на станції обслуговування. Блоки розпалювання з обманками:

Тепер звернемо увагу під капот, і визначимо чи достатньо місця там для встановлення звичайних блоків розпалювання.Якщо місця достатньо для закріплення скажу чесно не маленьких блоків, сміливо просіть у продавця стандартні блоки розпалу Prolight, тому, як він зацікавлений вам продати так звані "slim" блоки, тобто тонкі блоки, які коштують дорожче але насправді нічим не відрізняються і термін служби у них такий же, як і у звичайних. . Ще скажу, що slim комплекти оснащені подовженими проводами живлення, це дозволяємо їх зручніше встановлювати, і навіть використовувати на такому вигляді транспорту як мотоцикл, і баггі.

   - Хочемо застерегти вас ще від придбання slim комплектів за дуже низькими цінам, так як це спочатку застава проблем!Середня вартість такого комплекту зараз на ринку близько 60$ При покупці таких блоків ваша голова менше хворітиме. ксенон подешевше Це брехня, поясню чому Протитуманні фари знаходяться внизу і найчастіше піддаються впливу води, бруду, і перепадам температур, тому вони повинні бути навіть кращої якості, ніж на головному світлі, і в других заміна ксенону в нижніх фарах, як правило, складніше, заміна довше, і дороге.

  - Якщо ж говорити про потужність ксенону, що встановлюється, то рекомендуємо придбати ксенон потужністю 35 Вт в основні фари, і ксенон потужністю 55 Вт у фари далекого світла, так як дальнє світло вимагає більше світло-випромінювання.Чому? Для початку це буде бюджетніше ніж купівля двох комплектів 55Вт ксенону, а по-друге що тільки для далекого світла важливо щоб ксенон розгорявся швидше, а 55 Вт якраз для цього і призначений. включили їх і тільки потім поїхали, а при морганнях і в екстрених ситуаціях потрібно швидко увімкнути світло.

Весь асортимент товарів даної групи представлений і у нас на сайті! Для переходу натисніть тут.

← Установка акустики и подбор оборудования Автомагнитолы ALPINE, лучшее решение на рынке →

Коментарі

Коментарів поки що немає

Написати коментарcaptcha