Обзор новой линейки Hertz Mille Legend
Каталог

Огляд нової лінійки Hertz Mille Legend

01.10.2015

Хочемо представити вашій увазі нову лінійку акустики від бренду Hertz, а саме Mille що в перекладі з італійської мови означає - "тисяча", і ця суть тризначного числа встигла досягти слави крізь століття. Колись дуже давно такий термін як дистанція, що вимірюється в тисячу широких кроків давньоримського бойового легіону, була позначена мірою довжини спочатку в Римській Імперії, а потім і в усьому світі, але навіть у різних годинних версіях використовуваної і по наш час - як миля. Проходили роки і століття, але хто б міг подумати, що для багатьох користувачів лінійка Mille сьогодні – стане символом HIGH END-звучання, для сучасного автомобіля, оскільки цю назву носить прославлена ​​старша серія всіма улюбленими італійськими виробниками. , Hertz. І знову компанію можна вітати з випуском нової лінійки Mille, з урочистою та довгоочікуваною появою 3-го покоління цієї чудової серії.Хочемо сказати, що всі хто чекав можна радіти і пишатися за старання співробітників компанії, і зітхнути з полегшенням Лише для того що якщо чесно нова серія дійсно хороша, що не може не заслуговувати як мінімум 3-х кратного Ура, Ура, Ура…. .


І так почнемо з того, що в першу чергу ці новинки легко відрізнити за так званим індексом 3 (***). Ці три зірки в назві серії можуть ще називатися як додатковий префікс Legend (Mille Legend). Ще можна розповісти про те, що не може не тішити, ви не повірите. Однак серія оновилася цілком – як для прикладу те, що чудові сабвуфери лінійки Mille з'являлися на полицях і прилавках магазинів окремо від часу випуску акустичних систем тієї ж лінійки.Ми хотіли б приділити увагу, що ця лінійка сабвуферів Hertz Mille була шикарною та еталонною для любителів автозвуку і всього що з ним пов'язано Швидкість гри та тиску лінійки Mille 2-го покоління, а жорсткий та добре промальований бас дав любителям саме те, про що вони мріяли та за що платили гроші. Але відбулося диво, і вийшла третя лінійка Hertz Mille Legend, яка стала ще ідеальнішою. Дебютували два основні сабвуфери:

Hertz ML 2000.3 ("8-ка")

Це компактний не великий 20- см (8") сабвуфер з без перебільшення визначними басовими мега характеристиками створений для систем тільки топ-класу. Більшість думок така, що це найкращий сабвуфер саме такого типорозміру враховуючи всю світову таблицю рангів.Будь-які баси відтворюються досить потужно і розкуто як і потрібно, без будь-якого згладжування піків і будь-якої компресії. При цьому відключена надмірна жорсткість і агресія. ML 2000.3 виходить на новий рівень і продовжує багато літні традиції загальновизнаних у світі еталонів: звичайно ж сабвуферів Mille відмінного по звучання 2-го покоління. для того щоб ще вище підняти планку рівня якості, і ще конструкція стала кращою. Цей сабвуфер оснащений і наділений жорсткою новою версією дифузора V-cone, встановленою на новому підвісі Boundary Free з так званого бутил-каучуку IIS. Особлива конструкція підвісу дає кількакратну ефективність всієї робочої площі його дифузора, розташований 95-мм неодимовий магніт, що створює дуже сильне в своєму класі однорідне магнітне поле.Чудово побудована система охолодження складається з таких частин як, центральний осьовий канал з величезним тиловим портом, і так само 8 периферійних каналів зменшеного діаметра, що не може не радувати! Це досить потужний сабвуфер у своєму класі, який здатний працювати в малих корпусах Рекомендується виробником закритий корпус з початковим об'ємом 10 літрів.

Hertz ML 2500.3 ("десятка"). Для того щоб перевершити феноменальні свідчення своїх так званих предків, навіть у форми та склад привнесено координальні зміни, які для любителів басу принесли нові враження. Дозвольте уявити:

- розміщений зсередини масивний 100-мм (4") звуковий котушки неодимовий супер магніт.

-плюс дуже масивний короткозамкнутий так званий виток у магнітній системі,

-принципово новітній, міцний підвіс Boundary Free

На На даний момент можемо сказати, що ці новинки мають просто все для створення нечуваної до нашого часу так званої нірвани глибокого басу, і ще додамо що вони мають дуже гарну вихідну потужність, не дивлячись на малі обсяги корпусів, в наш час це дуже актуальні критерії для більшості автомобілістів Тепер дійшли і до акустики деякі динаміки лінійки Mille створені для гармонійної побудови кращих акустичних систем нашого часу, ще увага на вже готові комплекти, радують слух як своїми даними, так і широким колом продукції та різних цінових категорій.Розглянемо те, що ми не бачили в попередніх серіях: у лінійці з'явився укрупнений НЧ/СЧ - динамік Hertz ML 18003 (18 см, 7"). Який призначений для роботи в складі кращих 2-х смугових АС, як не крути, але цінителі відмінного звуку можуть вже почути і відчути його в ролі мідбасової ланки 3-х смугового комплекту преміум сегмента. margin: 5px;" />Його мідбас дуже швидкий і добре промальований - а це те, що ми всі шукали, а Hertz допоміг знайти, тепер, коли пройшов процес збільшення площі чудового дифузора та іншими апгрейдами конструкції, не таючи, скажімо, що він став ідеальним.Але це не все!!! Звичайно, є і НЧ/СЧ -динамік і так званого класичного розміру як 16,5 см (6 1/2") Hertz ML 16503 Ще важливо те, що СЧ - динамік Hertz  ML 700.3 зберіг свій розмір, а саме 7 см (3"), широкий спектр його гри вражає, погляньте: від 200 Гц до 20 кГц, а це (9 октав!). Знайте, що так звані конусні динаміки лінійки Mille Legend укомплектовані дифузором V - cone.

Тепер розглянемо ВЧ - динамік (ML 280.3) з 28-мм міцним куполом, який знову зачаровує своїми максимальними здібностями, перебувати в міцному литому металевому укріпленому корпусі, ще донесемо до вас те, що він грає до (28 кГц), а це означає, що це надзвичайно високо для куполів такої серії. Ще нагадаємо, що для Hertz це найкраща гладкість найвищих частот, враховуючи їхню детальність і ту саму прозорість, які були очікувані від таких компонентів HI-END класу.
Ще одна важлива інформація від цієї лінійки це те, що в комплектах АС Mille Legend немає готових зібраних 3-компонентних версій, а відповідно – 3-х смугового відмінного пасивного фірмового кросовера Зате є готовий СЧ/ВЧ - комплект (MLK 700.3), при зборі системи в цей комплект можна і навіть потрібно додати так звані мідбасові динаміки і все це робиться для включення системи за відмінною схемою bi-amping (тобто будуть задіяні активні кросовери між НЧ і СЧ/ВЧ - так званими ланками). Плюс компанія створила в цій лінійці повнорозмірні 2-х смугові АС і тепер можна творити що захочеш.jpg" width="600" height="420" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

Якщо вас цікавить акустична система класичного розміру, то можна зупинитися на такій моделі, як Hertz ML 16503 (що входить до складу Hertz MLK 1650.3< /a>), хочете більше – будь-ласка Якщо ж вас цікавить система з підвищеною бас віддачею і з підвищеними потужностями тоді для вас (Hertz ML 1800.3). 

Hertz MLK 165.3 це той комплект, який здивує як показниками, так і його демократичною вартістю.

Hertz MLK 1653 у цьому комплекті враховані всі Побажання користувачів і він є універсальним (середнього класу лінійки), тут можемо сказати те що до зниження ціни на комплект вплинув той фактор, що цінні метали в конструкції вдалося замінити на більш спрощені. немає короткозамкнутого витка в самій магнітній системі це раз, а цей цікавий магніт – стандартно, але дієво феритовий, це по-друге Що відносно все ж таки ВЧ-динаміка, то тут теж можна помітити недостачу короткозамкнутого витка, що теж допомогло здешевити версію. Hertz як завжди обійшлися без скромності і приєднали до лінійки термін Legend до всіх назв своїх моделей серії Hertz Mille III.

← Шумоизоляция,виброизоляция автомобиля Подбор подогрева сидений, готовимся к зиме →

Коментарі

Коментарів поки що немає

Написати коментарcaptcha