Обзор CD/MP3 ресивера Alpine CDE-110UB
Каталог

Огляд CD/MP3 ресивера Alpine CDE-110UB

05.02.2013

Високоякісний бюджет. Огляд CD/MP3 ресивера Alpine CDE-110UB Світова економічна криза показала людям справжню вартість грошей, точніше прискорене знецінення таких. Сумарна вартість сировини стала вищою (а іноді й набагато) необхідною ринком вартості готового виробу, тобто. виробництво почало працювати «в мінус». У зв'язку з цим, багато іменитих брендів у виробництві товарів народного споживання «пішли з ринку» і добре, якщо тільки з ринку певного виду продукції, при цьому виробляючи інші продукти, але можуть і назавжди піти з виробництва товарів, стати частиною історії… Знецінювання грошей призвело ще й до того, що споживачі, отримуючи фіксовану зарплату, не можуть купити дорожчі вироби та попит на дорогі товари став різко падати.

Щоб «утриматися на плаву» багатьом компаніям виробникам доводиться максимально знижувати собівартість виробів і, відповідно, вартість продажу своїх товарів Компанія Alpine, не виняток.
Усім давно відомо, що компанія Alpine є виробник якісного обладнання для відтворення звуку в автомобілі. Варто відзначити, що поняття якісного звуку включає використання не дешевих і технологічно точних компонентів мікроелектроніки. Відповідно, застосування таких компонентів веде до збільшення собівартості виробу та остаточного подорожчання його у роздрібному продажу. Компанія Alpine поставила собі за мету створити недорогу модель ресивера, при цьому зберігши всі її високі музичні характеристики. Так у 2011 році на світ з'явилася модель Alpine CDE-100EUB.
Сьогодні йтиметься про наступне покоління легендарної бюджетної моделі від Alpine – моделіAlpine CDE-110UB.
 
 
Компакт-диск ресивер Alpine CDE-110UB являє собою однодиновий головний пристрій, який можна встановити в багато автомобілів без використання спеціальних перехідних рамок. Установка головного пристрою не становить певних труднощів – у комплекті з головним пристроєм постачається інсталяційна шахта.
Індивідуальна упаковка.
 
 
Виконана в строгих синьо-білих корпоративні кольори Alpine. На упаковці у вигляді піктограм нанесено основні характеристики пристрою. Знизу (на дні коробки) основні характеристики вже описані у вигляді тексту і, що особливо приємно, серед інших мов, є російська.
Що ж усередині упаковки? Необхідність отримати мінімальну ціну самого апарату призвела до того, що комплектація головного пристрою зведена до необхідного мінімуму і не більше. .ua/dl/images/cde-110_3.jpg" height="534" width="600" />
 
Само головний пристрій знаходиться між пінопластовими ущільнювачами. У комплекті йде установча шахта, ключі для демонтажу магнітоли, роз'єм з проводами для підключення до бортової мережі автомобіля та акустики, інструкція з експлуатації та гарантійний талон (до речі, гарантія на весь модельний ряд Alpine у ​​мережі магазинів «Майстерня автозвуку» - 24 місяці) , пенал для зберігання знятої передньої панелі (багато виробників економлять на цьому аксесуарі).
 
 
Мінімізація витрат на виробництво Alpine CDE-110UB привела до того, що на роз'ємі живлення відсутній роз'єм ISO (європейський стандарт що не робить честі виробнику, хоча, можна прийняти і цей факт як належний, адже дана модель виробляється для всіх ринків, включаючи азіатський та американський, а там цей роз'єм безглуздий
На задній панелі CDE-110UB розташовані гніздо для підключення силового роз'єму (живлення плюс акустика) із запобіжником на 15 А, одна пара лінійних RCA виходів (лівий і правий канали) для підключення до підсилювача та антенне гніздо. потужності.
 
 
Який же спектр пропонованих компанією Alpine в даному пристрої звукових і функціональних характеристик? Точніше, що ми матимемо в бюджетному Як згадувалося раніше, Alpine - лідер у виробництві якісного звуку в автомобілі і, нехай CDE-110UB бюджетний варіант ресівера, в ньому все одно застосовуються високоякісні комплектуючі електронних схем.
Функціонально CDE-110UB здатний відтворювати аудіо файли з аудіо CD та CD із записаними на них MP3-файлами.У форматі MP3 пристрій відтворює файли з бітрейтом до 320 кбіт/сек, при цьому музика відтворюється без лагів та заїкувань – все гладко та чисто Все, що стосується файлів MP3, відноситься і до відтворення з пристроїв USB, єдина вимога, щоб "флешки" або портативні жорсткі диски були відформатовані в системі FAT 12/16/32.Струм навантаження порту USB – 500мА, а це дозволяє підключати портативні жорсткі диски розміром 1,8 дюйма (у деяких випадках 2,5 дюйма) без додаткового зовнішнього живлення. При відтворенні аудіофайлів можливі режими послідовного відтворення, повтору композиції або режим M.I.X – .
У процесі відтворення музичних файлів доступні шість встановлених режимів еквалайзера, але для досвідчених користувачів або для тих, хто любить покрутити налаштування, є можливість регулювання низьких та високих частот із глибиною регулювання ±12 дБ.
Вихідна потужність вбудованого підсилювача становить 4 х 50 Вт, а додаткові виходи попереднього підсилювача дозволяють підключати до головного пристрою зовнішній підсилювач потужності, на який, наприклад, можна «навантажити» сабвуфер і ваша музична система зазвучить з підвищеною потужністю! /div>
Тюнер, що використовується в CDE-110UB працює у двох діапазонах хвиль: FM – пам'ять на 18 станцій та СВ – пам'ять на 6 станцій Виробник свідомо прибрав зі списку діапазон ДВ, по-перше, це бюджетна модель і немає необхідності "захаращувати" пристрій зайвим функціоналом, по-друге в діапазоні ДВ вже практично не залишилося ніяких "мовників", мовлення в цьому діапазоні занадто дорого обходиться радіостанціям, тому, у всьому світі можна нарахувати поодинокі радіостанції, що ведуть мовлення в довгохвильовому діапазоні.
На передній панелі, як уже згадувалося, знаходиться роз'єм USB, як кажуть, «все під рукою», під ним розташоване гніздо для підключення зовнішнього джерела звуку, наприклад, аудіоплеєра, PSP та ін Кнопки передньої панелі підсвічуються синім кольором – кнопки основного меню та червоним – всі інші кнопки. Енкодер («крутилка») має крім своєї «обертальної» функції ще й функцію вибору – для здійснення вибору, чи то меню, чи будь-якої композиції потрібно натиснути на енкодер.
І невелика «фіча», так би мовити бонус від виробника. Ресивер CDE-110UB здатний керуватися інфрачервоним пультом дистанційного керування (для цього в ньому присутній сенсор), правда, сам пульт доведеться докупити окремо. Погодьтеся, для бюджетної моделі, ця опція зовсім не обов'язкова, але компанія Alpine іноді приємно дивує подібними дрібницями. Для керування CDE-110UB необхідно придбати пульт RUE-4202.

Коментарі

Коментарів поки що немає

Написати коментарcaptcha