Обновленный ассортимент светодиодных линз AMS 2023 года
Каталог

Оновлений асортимент світлодіодних лінз АМС 2023 року

24.01.2023

Але реальність є такою, що зараз для будь-якого українця буква Z асоціюється лише з війною, болем та стражданнями, а не з безпекою та комфортом їзди у темну пору доби, яку забезпечують світлодіодні лінзи AMS. З початком повномасштабного вторгнення армії РФ в Україну ми без зволікань заявили, що відмовляємося від використання в майбутньому літери Z у назві нашої продукції.

І свою обіцянку ми не забули! Звичайно ж, в одну мить зробити це неможливо, оскільки багато готової продукції було на нашому складі в Україні та ще більше очікувало відправлення на нашому сортувальному складі в Китаї.

Однак після не швидкого процесу ренеймінгу та налагодження нових логістичних ланцюжків ми готові заявити, що вже з цього місяця нові партії наших лінз будуть вже з новими назвами! І зараз ми розповімо вам детальніше, які зміни на вас чекають.

Щоб ви не плуталися в індексах наших лінз, нові моделі тепер розділені на 2 серії:

ORIGINAL – до цієї серії увійшли справжні народні хіти продажу. Які мають стійкий попит незалежно від ситуації в країні, завдяки співвідношенню ціни та незмінної якості.


ORIGINAL A1 2.5 F/R - цю назву отримали добре знайомі нашим клієнтам моделі AMS Z1 2.5 F/R, а її старша сестра AMS Z2 3.0 F/K тепер називатиметься ORIGINAL A2 3.0 F/R. Вже протягом 4 років саме ці моделі є безперечними лідерами за якістю світла серед автомобільних лінз для рефлекторної оптики, що підтверджується високим попитом на них.

Лінзи ORIGINAL A3 3.0 F/R прийшли на зміну AMS Z3S 3.1 F/R, яка з'явилася в нашій лінійці зовсім недавно як новинка 2022 року. Дана лінза стала популярною завдяки своїм компактним розмірам, потужності та чудовій якості світла. Кожна нова партія цих модулів буквально розліталась із нашого складу в перший тиждень продажу.

ORIGINAL А7 3.0 F та ORIGINAL А7 3.0 SQUARE F, під цією назвою тепер випускаються ще два довгожителі ринку світлодіодних лінз: AMS Z7 3.0 F та AMS Z7 3.0 SQUARE F. Без перебільшення можна сказати що це безумовні лідери за популярністю серед двочіпових лінз. Це й не дивно, бо ці модулі поєднують у собі компактність і технологічність, а унікальна конструкція з двох відбивачів та двох чіпів, дозволяє отримувати високу якість світла на дорозі.


Лінзи наступної серії отримали назву ULTIMATE, оскільки їх показники безкомпромісні, а якість бездоганна.

ULTIMATE U1 2.5 F/R і ULTIMATE U2 3.0 F/R є наступним щаблем в еволюції лінз для рефлекторної оптики. Новинка осені 2022 року! Реальні тести показали, що збільшення світлового потоку становило +60-70% порівняно з іншими одночіповими лінзами.

ULTIMATE U6 3.0 F, ULTIMATE U7 3.0 F та ULTIMATE U7 LASER 3.0 F ідентичні світлодіодним лінзам преміумкласу, які раніше мали маркування: AMS Z6 3.0 F, AMS Z9 3.0 F та AMS Z11 LASER 3. Використання високоточного обладнання, а також ретельний контроль якості під час виробництва, дають змогу досягти неймовірних показників світла на дорозі. Ці модулі вже встигли здобути своїх фанатів на ринку. Всі наші клієнти, які обирали саме їх, зазначали, що не пошкодували про витрачені на тюнінг гроші, бо результат перевершує всі очікування та окупив кожну вкладену гривню.


Але одними новими назвами наші новини не обмежуються. Якщо ви хочете для свого авто найсучасніше та ідеальне світло, тому що звикли вибирати завжди тільки найкраще, то для вас ми можемо запропонувати лінзи з нашої спеціальної, преміальної серії ULTIMATE з індексами: S1, S2 і S3 LASER. Що ж у них особливого, спитаєте ви? Якщо коротко, все, але тут, як кажуть, краще один раз побачити, ніж 100 разів почути. Вже зовсім скоро ці моделі будуть представлені в кращих настановних центрах України, і Ви зможете на власні очі побачити їхні переваги.

← Морская акустика, что нужно знать

Коментарі

Коментарів поки що немає

Написати коментарcaptcha