Музыка для катера, лодки, яхты, багги.
Каталог

Музика для катера, човни, яхти, баггі тощо

08.06.2015

1.І так почнемо огляд з магнітол.

І так само головне це головний пристрій, тобто морська магнітола. Вони є собою спеціальні морські аудіо-магнітоли, які в свою чергу здебільшого виглядають як і автомобільні магнітоли, і мають різні доповнення в колірній панелі. Але, можна сказати, що колір - це не головна відмінність аудіо-морської магнітоли від тих, які використовуються в автомобілях, головне-це те що всередині і рівень захисту. Можна сказати, що морські ресивери та інша техніка розраховані для використання в екстремальних для звичайних магнітол умовах, коли ви у воді і вона потрапляє у будь-які куточки катера чи яхти. Така апаратура захищена від прямих попадань вологи та солоної морської води, робота на відкритій поверхні там, де йде прямий контакт із ультрафіолетовими променями сонця та високих температур.Для нормальної роботи техніки, виготовлений ресивер із якісних матеріалів та підігнаний максимально щільно, як ви вже зрозуміли для чого! Кожна зовнішня деталь прогумована і повірте, будь-який виробник не заощаджуватиме на своїй репутації Якщо говорити про дисплей морської акустики, то в першу чергу потрібно виділити те що він виконаний так що б сонце не залишало відблиску на ньому і дисплей показує монохромні символи, які відмінно промальовуються у світлий час доби. Плюс ще в тому, що вони зроблені за стандартами виробників катерів та яхт, і вони стануть чудово у будь-якому морському катері. Кнопки в таких ресиверах дуже якісні та легкі у використанні.

Існують ще магнітоли з меншим захистом і для них використовується додатковий бокс або "захисна кришка", вони у нас представлені в розділі морських аксесуарів Використовуються вони для запобігання прямому влученню води на передню панель морської магнітоли, вони представлені у нас на сайті.

Існує і інший тип морських ресиверів - це головні пристрої такі як - бризко-захищені. Для тих, хто ніколи їх не зустрічав буде важко її відрізнити від автомагнітоли, і їх ціна, здебільшого менше, ніж у попереднього сегмента морських магнітол.Ці пристрої мають знімну панель і менший вологозахист за стандартами прийнятими до таких пристроїв у сегменті морських магнітол Що їх ще відрізняє? Найголовніше це зовнішній захист роз'ємів та внутрішніх  елементів, плат. Повітроводи прикриті пластиком або гумою, і так само виготовлені зовнішні роз'єми, плюс панель управління не знімається, так само відіграє роль, з якого матеріалу виготовлений корпус магнітоли – в преміум сегменті їх виготовляють із нержавіючої сталі! Тож варто задуматися, чи потрібно економити, купуючи таку морську магнітолу?

 

Ще необхідно згадати про те, що до цих магнітолів пропонують купити морський пульт дистанційного керуваннядля легшого управління морською магнітолою із зручного для вас місця!У більшості моделей пульт не передбачений у комплекті і поставляється як опція, так що перед покупкою уточніть цей момент!

 

Більшість морських пультіввиконані в круглій формі, але так само бувають і в іншому варіанті виконання, природно вони теж має відмінний вологозахист і підвищену якість матеріалів! 

2 Ось ми й дісталися морської акустики.

Так само як і магнітоли,морська акустика, обов'язково повинна бути максимально захищена від води і бризок, що летять у неї, а також прямого сонячного світла та ультрафіолету, який негативно впливає на звукову техніку.Морськими виробниками використовуються якісні дифузори з дорогих вологостійких матеріалів, котушки динаміків перекриті від проходу води, всі роз'єми прикриті надійними матеріалами і захищені спеціальним покриттям. ущільнювальними гумками та подіумами для закріплення динаміків до корпусу яхти або катера. Що можна додати про звучання? - Звук у морської акустики дуже хороший і гучний так як вона повинна грати на відкритих просторах (тобто FREE AIR) виробники роблять акцент на якість звуку в акустиці, так як вимоги людей мають яхти і катери дуже високі , будь-який промах у виготовленні може негативно вплинути на компанію виробника.

Хочеться ще згадати те щоакустика морська може бути так як для інсталяції в корпус катера так і рампової!!!Рампова акустика являє собою динамік закритий повністю пластиковим корпусом, прогумований у стикових місцях і найголовніше він має кріплення для фіксування його на рампах катерів для ще більшої акустичної сцени і навіть для того, щоб люди які катаються на водних лижах могли чітко чути музику, а ще як у нас показав досвід ми змогли встановити таку акустику, куди б ви навіть не подумали – на Баггі))ось короткий фото звіт :

3.А як же Сабвуфер?

Хочемо приділити увагу і одному з найяскравіших речей у звуку: це морським сабвуферам! них? А те, що без них нікуди)) Як морські сабвуфери так і автомобільні вони роблять наше життя яскравішим, цікавішим, і насиченішим, і в морському звуку не варто про них забувати, щоб побудувати систему без нього не обійтися, так що дерзайте!!! Вони так само як і акустика виготовлені за такими ж принципами, але мають на багато великі можливості і вихідну потужність завдяки величезним магнітам, посиленим котушкам! Такі морські сабвуфери не мають терміну служби, все залежить від того в яких потужностях ви його використовуватимете, бажано, як і будь-який сабвуфер не перенавантажувати піковими навантаженнями. А в іншому він не вимагає догляду за собою!

Так само як і в автомобілі якщо ви поставите хороший сабвуфер - ви зможете відчути відмінні басові коливання і як це не банально привернути увагу повз катери, що проходять, і порадувати гостей прийшли до вас на яхту або катер для приємної прогулянки з максимальними емоціями.

← Для чего нужна система видеопарковки? Шумоизоляция,виброизоляция автомобиля →

Коментарі

Коментарів поки що немає

Написати коментарcaptcha