Boss Marine - обзор комплектов акустики
Каталог

Комплекти акустики Boss Marine серії MC

02.10.2015

Хочемо донести до вас, що нас знову радує компанія Boss audio, ця компанія займається виробництвом акустичних систем, і всього додаткового обладнання для використання в екстремальних умовах. А саме: для катерів та яхт, баггі, квадроциклів, мотоциклів тощо. Обладнання, яке ми хочемо вам уявити, виготовляється саме для цих потреб і несе в собі підвищену якість матеріалів, складання, ізоляції та ще багатьох позитивних якостей. І так до вашої уваги сьогодні хочемо представити акустичні системи, а саме комплекти, що складаються з акустики та підсилювачів від компанії. >Boss Marine серії MC.

Ця серія була розроблена тільки з однією метою, а саме спростити вибір та підбір споживачів відповідних систем, які були б подібні між собою, мали схожі характеристики, Якість, і багато інших якостей І ось компанія представила готові набори, що складаються з підсилювача дуже компактної форми і акустики так само компактної форми, але плюс з відмінним дизайном, який радує око і додає стилю. часу на пошуки заощадив, та й по дизайну однакові, це все призводить тільки до позитивних емоцій від покупки... Для чого вони потрібні?Ця серія була розроблена здебільшого не для човнів. і яхт, тому що має мініатюрні форми а для установок на мотоцикли, баггі, квадроцикли, скутери, і навіть трактори))) Загалом на все, що має джерело живлення.

Плюси цих комплектів такі що вони:

- прості в установці і будь-хто, хто захоче, зможе їх інсталювати на свій апарат з мінімумом часу і без будь-яких врізань або куди, погодьтеся як це відмінно!

- Плюс системи хоч і компактні, але все ж видають хороше, якісне звучання, підвищена потужність, в будь-яких умовах використання

- такий показник як ціна\якість просто на вищому рівні.

- Захищені від вологи, пилу, піску, бруду, і всього навколишнього, що може негативно вплинути на будь-які інші акустичні системи.

- Наділені usd-портами, Bluetooth передавачами та деякі навіть пультами.

Тепер можемо розглянути їх характеристики окремо…

У нашому магазині представлено 4 комплекти. Зокрема MC400, MC500, MC470B, MC600B.

Почнемо з найпростішого це MC400 це комплект, що складається з 2-х рампових динаміків, підсилювачем з вбудованим AUX входом Це вологозахисна  акустика з сумарною потужністю 300Вт, RMS\600 Вт Мах, кількість смуг 2, колір хром, коаксіальна АС. 5 і чудово розміститься на кермі мотоцикла.jpg" width="300" height="159" style="float: left; margin: 5px;" />MC500 - чим цей комплект відрізняється від попереднього, а тим що за характеристиками він майже такий самий, але його початкова потужність злегка менше ніж у MC400 і дорівнює 100Вт, RMS\600, але так само розмір динаміків 7,6 см (3”), теж колір хром, опір 4 Ом

Відмінність у тому, що в комплект ще входять додаткові кріплення, підсилювач оснащений LCD дисплеєм і має AUX\SD\USB входи, що додає функціоналу цьому гаджету, і ще система укомплектована дистанційним пультом управління, які набагато полегшує використання в дорозі.Розміри 10х10х11, 5см. кермі мотоцикла.

MC600B це система підвищеної потужності, яка складається з: 2-х колонок, кріплень, AUX-перехідника, з'єднувальних проводів, підсилювача з підвищеним вологозахистом та покращеним дизайном. Колонки такого ж розміру 10х10х11,5см (3”) але їх дизайн інший, дуже корисний гаджет як AUX перехідник з кнопками управління, колір хром, що не можна не помітити так це діапазон відтворюваних частот 250-20000Гц, номінальна потужність 400Вт, RMS \ 800Вт плюс підсилювач з Всі ці додаткові функції та якості, звичайно, додали ціну цьому комплекту і він перебуває трохи в більшій ціновій категорії, але якщо враховувати весь комплект, то все одно ціна обґрунтована.Колонки з максимальною вологостійкістю і чудово розміщуються на рампі баггі або на кермі мотоцикла або квадроцикла. " style="margin: 5px;" />

Ось ми і дісталися флагмана цієї всієї лінійки Boss Marine серії MC, до моделі MC470B, яка несе в собі додатково ще 2-і колонки тобто в комплекті їх виходить 4 штуки що дає найкращі відчуття стерео звуку та гармонійного звуку з фронту та тилу. Колонки виконані в стандартному для цієї серії хромованому кольорі, розміром 3 дюйми та вихідній потужністю від 250Вт до RMS\1000Вт Мах, що дуже підвищує характеристики системи.Працює в діапазоні відтворюваних частот на рівні 80-15000Гц, і має чутливість 85дБ ​​Це відмінна коаксіальна 2-х смугова система для установки на рампи невеликих катерів, човнів, баггі, скутерів, квадроциклів і, звичайно ж, мотоциклів. Ще раз нагадаємо, установка цих систем дуже проста, і економить час, як при консультації так і при встановленні. "290" height="252" style="margin: 5px;" />

Який висновок варто зробити з цього огляду? Висновок такий, що це відмінні системи для установок на перераховані вище транспортні засоби, компактність цих настановних систем змусить вас недовго думати, де їх сховати або розмістити, системи серії Boss MC відмінно розмістилися в сегменті ціна/якість, що для ринку України дуже важливо.

Коментарі

Коментарів поки що немає

Написати коментарcaptcha