Автомобильные усилители Focal Direct Fet (серия "FD")
Каталог

Автомобільні підсилювачі Focal Direct Fet (серія "FD")

22.04.2014

У 2013 році французи Focal, які по праву займають верхні позиції серед розробників car audio, випустили у світ нову лінійку компактних автомобільних підсилювачів D класу під назвою Focal Direct Fet, у серію увійшло три підсилювачі: моноблок Focal FD 1.350, двоканальний Focal FD 2.350< /strong> і чотирьох канальний Focal FD 4.350.

Клас підсилювачів - D, не дивлячись на упереджене ставлення деяких користувачів до подібних технологій, втрати електроенергії стали набагато нижчими, а ефективність роботи при цьому - вищою, як і стабільність температури. За вищеназваними критеріями Focal перевершують своїх конкурентів у своєму класі, завдяки застосуванню технології DirectFET (розроблена американським підприємством International Rectifier), у скорочення якої і була названа серія - "FD". Технологія полягає в зниженні загальної температури компонентів MOSFET завдяки оптимізації їх електричної та теплової стійкості, завдяки особливій конструкції, тепло розсіюється через тепловідведення алюмінію, а також через шасі. Це дає перевагу отримання більшої потужності в обмеженому просторі, що дозволяє поєднувати компактність та якість звуку.

Номінальна потужність даних автомобільних підсилювачів при навантаженні в 4 Ома становить 4 х 58 Вт для 4-х канального, 2 х 105 Вт для 2-х канального і 210 Вт для сабвуферного моноблока. Підсилювачі також стабільно працюють у навантаженні 2 Ома і видають 4 х 100 Вт, 2 х 170 Вт і 1 х 350 Вт - відповідно.

За великим рахунком, функціонал підсилювачів стандартний та призначений для керування звуком аудіосистем звичайної конфігурації. Приємним моментом є можливість апаратів працювати як через низькорівневі звичні RCA-виходи, так і через високорівневі виходи, для яких передбачені виносні адаптери зі "штатними" роз'ємами та трансформаторною розв'язкою. Це дозволяє працювати з такими штатними головними пристроями, які повідомляють про помилку, коли відключається штатна акустика.

Варто відзначити, що ці підсилювачі відмінно укомплектовані. Тут є все необхідне для інсталяції, і дроти і гвинти. " height="363" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />
Коментарі

Коментарів поки що немає

Написати коментарcaptcha