Серия Audison Prima - наилучшее решение
Каталог

Audison Prima – інновації у найкращому втіленні

23.09.2014

Протягом минулого 2013 року там і там з'являлися скупі, але вкрай інтригуючі відомості про те, що Audison готує до запуску нову серію Prima. Особливо добре це знають стежать за офіційною сторінкою бренду в популярних соціальних мережах. Свою роль ці попередні "дражнилки" виконали чудово: всі зрозуміли, що Prima стане чимось особливим, але до останнього моменту залишалося невідомим, що ж це таке буде? Коли настав термін скинути покрови таємниці, можна було ахнути від захоплення. Справді, Prima – це саме втілення інновацій, що від нових особливостей та можливостей захоплює дух. Їх настільки багато, що про всіх не скажеш у форматі замітки новин, поки - лише найголовніше.

До серії увійшли п'ять підсилювачів, які не просто компактні – вони надзвичайно маленькі. Розміри однакові для всіх моделей, незалежно від числа каналів та начинки - 191х131х34 мм. Але головним сурпризом стало те, що три з п'яти підсилювачів мають на борту потужний цифровий аудіопроцесор (DSP). У назвах цих підсилювачів фігурує традиційна для цифрової продукції Audison приставка "bit": це AP8.9 bit, AP5.9 bit та AP4.9 bit. Цифра в назві до крапки говорить про кількість каналів посилення, а після крапки – кількість каналів аудіопроцесора. 9 незалежних аудіоканалів налаштування – цього більш ніж достатньо для будь-якої конфігурації аудіосистеми "побутового призначення". Неякі з оброблених процесором каналів подаються на наявні канали посилення, а решта - на лінійні виходи для передачі на наступний підсилювач. Якщо виникла необхідність розширення числа каналів посилення немає нічого більш логічного, ніж вибрати партнером підсилювачів Prima bit також підсилювач Prima: 4-канальний AP4 D та/або 1-канальний сабвуферний AP1 D. Ці два підсилювачі серії Prima позбавлені не тільки процесора, але й взагалі будь-яких функцій налаштування, тому що вони їм ні до чого. Чудово тонким рішенням виглядає можливість поєднання декількох різних підсилювачів в єдиний вертикальний масив, один над одним за допомогою опціонального комплекту кріплення Tower Kit. В силу крихітних розмірів, навіть блок із трьох підсилювачів буде настільки малим, що знайти йому місце не складе жодних труднощів.

Керування та налаштування вбудованого аудіопроцесора виконується за допомогою програмного забезпечення, яке встановлюється на ПК (з ОС Windows). Найширший набір функцій, з вичерпними можливостями регулювання та точності налаштування нікого не залишить байдужим. Сильною стороною підсилювачів Prima bit також є універсальність і гнучкість підключення до джерела сигналу. Незалежно від того, в якому вигляді і складі (повному лінійному, або пропущеному через невідключні штатні еквалайзер/кросовер) надходить вхідний сигнал від джерела, є можливість завжди легкого підключення з повноцінним високоякісним звучанням на виході підсилювача. Більше того, полегшено підключення до "надто розумних" штатних систем, які видають помилку щодо відключення штатних динаміків.

Окремі компоненти та комплекти автомобільних акустичних систем Prima націлені на гранично легке досягнення звучання високої якості з урахуванням типового виконання штатних посадкових місць встановлення у сучасних автомобілях. До асортименту підійшли ґрунтовно, до нього включено 13 моделей коаксіальних та компонентних систем різної розмірності та типу. У коаксіальних динаміків вперше, як у Audison, так і концерну Elettromedia в цілому, розміщення ВЧ-ланки реалізовано всередині звукової котушки НЧ/СЧ-динаміка. Така схема технологічно складна – але це з боку виробника, а споживач отримує можливість насолоджуватися відмінним фазовим узгодженням усіх регістрів та значно розширеним кутом випромінювання, яке вона приносить. У лінійці окремих компонентів знайшлося місце і 20 см (8") НЧ/СЧ-головки, і 3х компонентного комплекту з 16,5 см (6,5") мідбасом і 10 см (4") СЛ-ланкою. скромну посадочну глибину, включаючи твіттер з 26 мм м'яким куполом, у якого вона всього 8,5 мм. у виборі полярності (+/-).І нарешті, з релізом серії Prima починає виходити на повні обороти web-сайт Audison bit Drive, що відкриває нові простори для зареєстрованих користувачів. Це дозволяє публікувати та ділитися своїми налаштуваннями аудіопроцесора, залежно від конкретної моделі авто, складу аудіосистеми та її конфігурації. Серед готових рішень будуть точно виконані комплексні рішення (vehicle-specific set) від фахівців Audison та інших світових гуру автозвуку. Наприклад: якщо проводиться покращення штатної аудіосистеми "з нуля", то можна відразу отримати рекомендації щодо підбору динаміків, підсилювачів та файл з налаштуваннями процесора підсилювача - все це точно і для конкретного автомобіля, враховуючи наявні штатні місця розміщення динаміків.Особливість підходу компанії Audison у тому, що такі рекомендації придумані не менеджером за письмовим столом, а реально створені, тестовані в автомобілі та підтвердили свої переваги. Все просто і не на шкоду якості. Браво, Audison!

Лінійка Audison Prima представлена наступними товарами, які ви можете купити в нашому магазині:

Особливі компоненти:

Audison AP 1 Set Tweeter 25mm
Audison AP 4 Set Midbass 100 mm
Audison AP 5 Set Woofer 130 mm
Audison AP 6.5 Set Woofer 165 мм
Audison AP 8 Set Woofer 200 mm

Компонентні системи:

Audison APK 130 Kit 2-Way System
Audison APK 163 Kit 3-Way System
Audison APK 165 Kit 2-Way System

Коаксіальні системи:

Audison APX 4 Set 2-Way Coax 100 mm
Audison APX 5 Set 2 -Way Coax 130 мм
Audison APX 570 Set 2-Way Coax 5”x7”
Audison APX 65 Set 2-Way Coax 165 mm
Audison APX 690 Set 3-Way Coax 6"x9"

Підсилювачі:

Audison AP 1D
Audison AP 4.

← Радар-детекторы и с чем их едят :) Для чего нужна система видеопарковки? →

Коментарі

Коментарів поки що немає

Написати коментарcaptcha