Акустика Hertz Mille Pro, перерождение.
Каталог

Акустика Hertz Mille Pro, переродження.

08.09.2016

Hertz Mille Pro, нова перероджена серія зі старої HIgh Energy.

Минуло зовсім небагато часу з останньої гучної презентації останнього третього покоління акустики Hertz Mille Як на ринок зайшла нова інтригуюча акустика Можна сказати, що компанія Hertz пішла на незвичайний крок, випустивши новий комплект добре відомої та легендарної акустики. У чому суть, ви спитаєте? Суть у тому, що це бюджетніша акустика перероджена з лінійки Hertz Energy, і тепер ця акустика отримала таку назву Hertz Mille Pro. Тобто додався префікс Pro, по суті це та сама акустика, тільки в новому дизайні і з новими можливостями, це компонентна акустика найвищого класу. Запорукою успіху в компанії називають високу чутливість, величезний запас потужності, що дуже продовжить життя цій акустиці, і нарешті переконливе та імпульсивне звучання, за яким женеться весь прогрес у CarAudio.І так тепер компанія поповнила цю серію великим асортиментом компонентів і вже готових акустичних систем, і тепер у цій лінійці з'явилися навіть коаксіали, що не бачили для лінійок Mille. jpg" width="200" height="163" />

  Тепер детальніше розберемо цю акустику. Конусна акустика Mille Pro була оснащена вже знайомим нам дифузором (V-cone), який був виготовлений з тих же матеріалів, що й старий у моделей Hertz, а саме: так звані бавовняні волокна у поєднанні з целюлозою. Про його досягнення ви вже маєте чути. А все це зміцнили за допомогою нового підвісу, що дозволило збільшити площу. розширення робочих поверхонь.Якщо говорити про найцікавішому 16,5 см СЧ/НЧ динаміці то його досить легко виділити від усіх, так як він з індексом (P), ось так він називається MP 165P3, чим він гарний? Добре покращеною потужністю RMS 100Вт, і в піку 200Вт, і працює він у опорі 3 Ом, це за допомогою величезного феритного магніту, у якого була збільшена котушка, та ще кількома покращеннями.


Якщо говорити про опір то у всіх інших динаміків нової серії Mille Pro, то воно в 4 Ом. Якщо говорити ще про інші низькочастотні і середньочастотні то з'явився і 13 см динаміки, модель MPK 130.3, цей розмір не дуже популярний, але він потішить автовласників, які просто хочуть замінити динаміки в штатних місцях Динаміки конусні виготовляли з невеликою посадковою глибиною, щоб полегшити встановлення і вони скрізь влазили без переробок. png" width="250" height="187" />

Тепер говоримо про середньочастотний динамік MP 70.3, він так названий, тому що має 7 см дифузор, і дуже компактну тилову частину, у зв'язці з подвійним магнітом (неодимовий) усередині котушки динаміка. Динаміки можна підключати за схемою BI - amping. 800x600w.png" width="350" height="262" />

     Зустрічайте трьох смужку Bi – amping, то вам можуть запропонувати і двох смуговий кросовер так само пасивний MPCX 2 TM.3. сказати про кросовери, те, що вони досить компактні і мають кілька варіацій, продаються окремо, всередині дуже високоякісні конденсатори, а також резистори і дуже стильні, зверху вони вкриті сіткою для максимального провітрювання.

       Тепер у нас цілісна акустична система а саме 2-х смугова MPK 165P.3 Pro, з посиленими показниками потужності, що складається з 16,5 см динаміків як MP 165P.3, високочастотниками MP 25.3 і, звичайно, кросоверами MPCX 2P.3, як заявляє виробник, це одні з кращих 2-х смугових систем, з такою потужністю і технологіями.

Тепер на арену виходять два комплекти дорослих коаксіальних динаміків лінійки Hertz Mille Pro: перший це 16,5 см динаміки гарної якості< strong style="font-size: 14px;"> MPX 1653, і другий дуже крутий овал з великою потужністю MPX 690.3 стандартним розміром 6x9 дюйма. Ще раз повторю, що вони показують дуже хороші досягнення і дадуть фору багатьом коаксіалам.

Ще є корисна інформація, що у двох смугових динаміків MPX 165.3, пищалки з 2,5 см куполом з хорошого матеріалу як (Tetolon) всередині встановлені, хто б подумав 3,6 см котушки ВЧ/НЧ ланки, це сприяє розширенню так званого кута поширення Але якщо повернуться до наших овалів, то у них Звичайно три лінії і ВЧ-динаміки 3,5 см і 2,9 см розміщені як завжди в центрі на спеціальній стійці. Якщо говорити про якість звучання, то нові овали реально здивують усіх, вони ідеальні і мають, повне право знаходиться в цій лінійці. найпростіший ціновий діапазон, не залишать вас байдужим і покажуть весь свій потенціал, розкриваючи нові і нові звукові відчуття. Компанія впевнена, що ця лінійка Hertz Mille Pro створена дарувати позитивні емоції і задоволення від прослуховуваних вами пісень на високому рівні.

← Расширение мультимедийных возможностей в автомобиле Акустические системы в автомобиль →

Коментарі

Коментарів поки що немає

Написати коментарcaptcha